+421 43 381 2800 [email protected] Prepnúť na SK verziu Switch to EN version

Portál ISTP sa mení na na Worki. Čo to pre vás znamená?

ISTP už dlhé roky poznáme ako spoľahlivý zdroj pre inzerujúce firmy i jednotlivcov hľadajúcich zamestnanie. V roku 2023 však portál ISTP prešiel transformáciou a zmenil sa na Worki. Tento krok prináša so sebou zásadné novinky, ktoré si v tomto článku vysvetlíme.

Koniec bezplatných inzerátov

Jednou z najvýraznejších zmien je, že na portáli už nebude možné inzerovať bezplatne. Na Worki si môžete zaplatiť za jednorazovú inzerciu pracovnej ponuky alebo mesačné predplatné. Pri predplatnom platí, že čím viac inzerátov si objednáte, tým nižšia je cena za 1 inzerát.

Inzeráty však nechápte ako nemenný a konkrétny text. Worki prináša flexibilnú formu predplatného. Na rozdiel od tradičných portálov, kde sa platí za jeden nemenný inzerát, Worki umožňuje zamestnávateľom využiť predplatné na rôzne inzeráty. Ak jeden inzerát splní svoj účel a pracovné miesto bude obsadené, možno ho v rámci toho istého predplatného nahradiť novým. Príklad: Objednali ste si 1 inzerát na účtovníčku, ale pozíciu ste obsadili už po týždni. Čo so zvyšnými 3 týždňami, počas ktorých vám stále platí predplatné? Inzerát na túto obsadenú pozíciu zrušte a nahraďte ho novým. Worki však okrem toho poskytuje aj ďalšie doplnkové služby.

Doplnkové služby pre inzerentov

V cenníku nájdete plno doplnkových služieb. K inzerátu si môžete napríklad objednať aj jeho top zobrazenie, resp. zobrazenie na popredných priečkach v časti s pracovnými ponukami. Okrem toho Worki poskytuje služby ako banner na domovskej stránke, PR článok, normovanie práce, kolektívne vyjednávanie, vyhodnotenie uplatnenia absolventov a pod.

Inzerovaním na platforme Worki spoločnosti získavajú aj prístup do databázy životopisov uchádzačov o prácu. Majú k dispozícii bohaté vyhľadávacie kritériá, podľa ktorých si môžu vyhľadať svojho ideálneho zamestnanca.

Výhody pre uchádzačov

Hoci sa menia podmienky pre zamestnávateľov, uchádzači o prácu majú stále prístup k bohatej databáze voľných pracovných miest od viac ako 20-tisíc registrovaných zamestnávateľov. Worki prináša inovované vyhľadávacie kritériá a užitočný nástroj na tvorbu životopisu, čo uľahčuje proces hľadania ideálnej práce. Uchádzači si tiež môžu filtrovať inzeráty podľa zaujímavých filtrov, napr. pet-friendly office, sick days a pod

Viac informácií, ako aj cenník služieb, nájdete na oficiálnej stránke www.worki.sk