+421 43 381 2800 [email protected] Prepnúť na SK verziu Switch to EN version

Virtuálne sídlo u nás

Okrem služieb v oblasti ekonomiky a účtovníctva Vám poskytujeme aj prenájom virtuálneho sídla.

Čo vlastne predstavuje pojem virtuálne sídlo?

Virtuálne sídlo je služba určená pre spoločnosti. Každá spoločnosť musí pri svojom vzniku uviesť sídlo svojej firmy (tzv. registračné sídlo firmy). Toto sídlo firmy sa zapisuje do Obchodného registra slovenskej republiky. Virtuálne sídlo spoločnosti predstavuje moderné a praktické riešenie úspory nákladov na prevádzku sídla Vašej spoločnosti.

V princípe to znamená poskytnutie našich priestorov ako sídlo vašej spoločnosti. Naša adresa bude uvedená ako adresa firmy v obchodnom registri a bude slúžiť ako Vaša poštová adresa.

Virtuálne sídlo je momentálne trendom a je ideálne pre existujúce aj novozaložené spoločnosti, ktoré nechcú platiť drahý nájom a chcú mať maximálne prehľad o svojej pošte.

Dôvody, prečo je výhodné mať u nás svoje virtuálne sídlo.

Dôvody, využitia virtuálneho sídla, môžu byť rôzne.

 • Ak ste začínajúci podnikateľ, nechcete zbytočne investovať do drahých prenájmov, keďže neviete, ako bude váš biznis rentabilný. Nízke nájomné za virtuálnu kanceláriu vám môže zo začiatku podnikania pomôcť prežiť.
 • Ak túžite po anonymite, nepotrebujete sa s klientmi stretávať každý deň a chcete ušetriť, služba virtuálneho sídla je pre vás ideálnou voľbou.
 • Nehnuteľnosť z našej ponuky priamo vlastníme a teda vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie služby virtuálneho sídla.
 • Rovnako, pokiaľ viete, že sa onedlho budete musieť presťahovať zo súčasného prenájmu inam – je jednoduchšie len raz zadať adresu virtuálneho sídla.
 • Poplatok za služby virtuálneho sídla je až 10-násobne nižší ako klasický prenájom kancelárie.
 • Pre existujúce spoločnosti (meniace sídlo na našu adresu) sú možné predplatné obdobia 1, 2 a 3 roky. Existujúcim spoločnostiam, ktoré majú záväzky voči tretím osobám registračné sídlo neposkytujeme.

Služby, ktoré poskytujeme pri prenájme virtuálneho sídla.

O prichádzajúcu poštu sa Vám postará profesionálne vyškolený personál a o každej doručenej zásielke vás budeme informovať emailom, skenom obdržanej obálky a sms správou.

Zároveň oddelíte svoj osobný a pracovný život – iný trvalý pobyt a iné miesto podnikania.

Čo je potrebné na to aby ste mali u nás virtuálne sídlo?

Treba poslať objednávku na registračné sídlo, vystavíme Vám zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám zasielame dokument Súhlas vlastníka nehnuteľnosti, potrebný ku vykonaniu zápisu sídla firmy v ORSR.

Postup pri zriadení registračného sídla je nasledovný:

 1. objednávka registračného sídla
 2. vystavenie 100% zálohovej faktúry na
  – Vašu existujúcu firmu (v prípade zmeny sídla firmy)
  – Vašu osobu (v prípade zakladania novej firmy, ktorá ešte neexistuje)
 3. uhradenie faktúry prevodom na účet, alebo v hotovosti
 4. zaslanie dokumentu Súhlasu vlastníka nehnuteľnosti:
  – poštou na Vami zadanú korešpondenčnú adresu
  – emailom, ak sa Vám založenie firmy/zmena sídla firmy rieši cez elektronický podpis
 5. založenie firmy, alebo zmenu sídla firmy si riešite už sami, alebo využijete k tomu našu zvýhodnenú službu (pri objednaní virtuálneho sídla spoločnosti zabezpečíme zmenu sídla v Obchodnom registri len za 99€).

Okrem toho, že ušetríte značnú sumu peňazí, ktorú môžete investovať do svojho podnikania, využitím virtuálneho sídla u nás získate sídlo firmy v novostavbe na lukratívnej adrese v Dolnom Kubíne na ulici Lucenkova.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.